Вкрали гроші з банківської картки. Що робити?

Вже давно банки запустили в обіг пластикові карти з можливістю обороту «електронних» грошей, які так охоче використовуються населенням країни. Вже не потрібно отримувати заробітну плату в касі – у певний день і годину вона приходить на рахунок. Немає необхідності носити з собою гаманець, адже в кишені або сумці є телефон з функцією безконтактної оплати або карта тощо.

Але існує величезний мінус, якого так побоюються споживачі – шахраї, які можуть вкрасти гроші з картки. Так що ж робити і куди звертатися, якщо накопиченнями на карті клієнта скористалися несанкціонованим способом?

Покрокова інструкція повернення грошей

Насамперед варто зателефонувати в банк, у якого знаходиться на обслуговуванні пластикова карта. Номер можна дізнатися або на зворотному боці самої карти, або на офіційному сайті банку. Необхідно повідомити про несанкціонований доступ до накопичень і заблокувати всі подальші дії по даному рахунку.

При цьому рекомендується записати розмову на диктофон або зафіксувати дані співробітника, який прийняв звернення (наприклад, прізвище, ім’я, по батькові, час і дату звернення). Ця інформація може стати в нагоді, якщо справа дійде до суду.

Далі потрібно піти у відділення банку і написати заяву. Даний крок необхідно зробити не пізніше, ніж в день, наступний за тим, коли розкрився факт шахрайства. Причому заяву варто скласти в двох примірниках, один з яких співробітник банку повинен завізувати (поставити позначку про прийом даного звернення). Це також стане в нагоді, якщо справа дійде до суду.

Потім необхідно звернутися у відділення поліції і чекати результатів розслідування і повернення грошових коштів.

В яких випадках повернення грошей не здійснюється?

Протягом 30 діб відбувається розгляд претензії співробітниками банку, а ось терміни повернення грошей ніде не регламентуються. Даний процес може розтягнутися від одного тижня до декількох місяців. І якщо в компенсації банком було відмовлено, а значить, у нього є підстави вважати, що мало місце порушення правил безпеки користування пластиковими картами. І це передбачає не тільки передачу третім особам конфіденційної інформації, такої як пін-код, CVC-код, СМС-пароль, логін і пароль від особистого кабінету, але і несвоєчасне звернення при виявленні факту пропажі коштів або втрати картки.

Якщо ж в компенсації було відмовлено, але клієнт впевнений в правильності своїх дій – необхідно звернутися в суд і там оскаржувати рішення банку.

  1. Але якщо приходить повідомлення, що попередження порушення куди правильніше, ніж ліквідація наслідків, то необхідно дотримуватися наступних рекомендацій, і накопичені кошти залишаться на рахунку в недоторканності.
  2. Нікому і ніколи, навіть співробітникам банку, не повідомляти інформацію, що має конфіденційний характер (пін-код, CVC-код і т.д.).
  3. Повідомлення, в яких закликають розкрити особисті дані, варто залишати без відповіді.
  4. При оплаті покупок пластиковою карткою або при користуванні банкоматом слід подбати про приховування пін-коду від сторонніх.
  5. Необхідно обмежити використання даних особистої пластикової карти при оплаті на сумнівних інтернет-ресурсах.
    Звичайно, все перераховане вище не панацея від проблеми шахрайства, але може дозволити зберегти бюджет в цілості й схоронності.
Recent Posts

Leave a Comment