Найбільш оптимальний метод стягнення кредитної заборгованості з мінімальними фінансовими затратами.  Досудове стягнення допоможе вирішити питання про погашення заборгованості на взаємовигідних умовах для боржника і кредитора.  Важелем впливу на боржника служить гнучка система реструктуризації боргу (наприклад, пропонуємо новий графік погашення заборгованості), застосування розстрочок або знижок при повній разовій оплаті, роз’яснення прав і можливостей сторін для виходу з боргової ситуації, а також повернення позичальника в раніше обумовлений графік платежів.

 

Врегулювання спірних питань проходить у форматі переговорів.  Порядок і терміни повернення виплат, пені та компенсацій, в такому випадку, закріплюються в письмовій формі.

Переваги послуги досудового стягнення боргів – це хороший результат в найкоротші терміни.  При грамотному підході, який ми гарантуємо нашим клієнтам, повернути борги можна максимально швидко.  Також це менш витратний спосіб в порівнянні з іншими.

 

Основні заходи, які застосовує наш фахівець для процедури досудового стягнення:

  • Збір та систематизація даних про боржника.
  • Попереднє повідомлення про своєчасно невиконане зобов’язання. Проводиться за допомогою різних засобів комунікації: sms / email – інформування, повідомлення в соціальних мережах і месенджерах.
  • Проведення телефонних переговорів або особистих зустрічей.
  • Фінансове консультування боржників.
  • Контроль надходження оплати.

Якщо даний метод не спрацьовує або не підходить у конкретній ситуації, ми рекомендуємо переходити до наступного етапу цивільно-правових відносин – примусового стягнення (судочинство).

Як повернути позику:
Ми прагнемо зробити процес розрахунків за кредитом максимально простим та комфортним для вас, тому пропонуємо декілька способів сплатити борг. Просто оберіть зручний для себе варіант переказу коштів, дізнайтеся мінімальний розмір платежу за телефоном гарячої лінії та починайте прощатися із заборгованостями!

 

Для отримання реквизитів зверніться к нам за номером: +38(044)299-49-44+38(067)617-54-15 або напишіть нам на електронну пошту: info@incassocollection.comdolg@incassocollection.com