Про нашу компанію

ТОВ Центр Боргових Зобов’язань “ІНКАСО”

спеціалізоване колекторське агентство, що надає професійні послуги з вирішення проблем, пов’язаних зі стягненням заборгованості фізичних та юридичних осіб на території України та країн Європейського Союзу.

Великий досвід роботи дозволяє зосередити основну увагу на трьох напрямках діяльності: стягнення боргів мікрофінансових організацій Європи (Польща, Іспанія) і України, боргів у сфері ЖКГ, а також на наданні послуг по стягненню заборгованості нерезидентам в Україні та обслуговуванні інтересів українських клієнтів закордоном.

kompaniya_mlm_kak_stat_milionerom

Колекторське агентство ТОВ ЦБЗ “ІНКАСО” – займає лідируючі позиції не тільки серед колекторських агентств України, а також серед найбільших колекторських агентств ЄС, завдяки багаторічному досвіду роботи наших співробітників в сфері кредитного та ризик-менеджменту, а також наявності мережі партнерських офісів в європейських країнах.

У ТОВ ЦБЗ “ІНКАСО” працюють висококваліфіковані кадри, з професійними навичками збору боргів на всіх етапах заборгованості, досвідом юридичної практики, досвідом роботи в правоохоронних органах і службах безпеки комерційних і кредитно-фінансових структур.

Наші послуги відрізняються індивідуальним підходом і ефективними результатами, а наш досвід щодо вирішення проблемних питань будь-якої складності, дозволяє впевнено гарантувати клієнтам високу якість роботи і успішний кінцевий результат.

Весь процес роботи організований з урахуванням всіх можливих ситуацій і націлений позбавити Вас цілого ряду складнощів і процедур.  Ми надаємо повний комплекс всіх необхідних заходів для максимально ефективного рішення проблем в мінімально можливі терміни.

наші послуги

ДОСУДОВЕ СТЯГНЕННЯ

Найоптимальніший метод стягнення заборгованості з мінімальними фінансовими затратами.

СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Процедура підтвердження обов’язків боржника перед кредитором по поверненню кредитних коштів через суд

ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ

Один з головних етапів по стягненню кредитної заборгованості

Наші головні цілі:

  • Надавати професійні послуги, забезпечуючи успішний кінцевий результат і конкурентоспроможність.
  • Надавати послуги зі стягнення заборгованості відповідно до найвищих світових професійних стандартів в рамках правового поля України.
  • Враховувати особливості будь-якої ситуації і знаходити максимально вірне рішення, спираючись на інтереси всіх зацікавлених сторін.

Корпоративна відповідальність

Питання корпоративної відповідальності для ТОВ ЦБЗ»Інкасо» – це невід’ємна частина стратегії розвитку бізнесу. Існує велика різниця між простим декларуванням основних принципів корпоративної відповідальності та їх суворим дотриманням. Ми усвідомлюємо це і гарантуємо, що всі наші співробітники готові внести свій вклад в корпоративну відповідальність ТОВ ЦБЗ»Інкасо».
Ми підтримуємо стійкий розвиток діяльності нашої компанії у відповідності з етичними, юридичними та економічними вимогами, обумовленими суспільством. Наші принципи корпоративної відповідальності визначені положеннями Кодексу Етики.

Корпоративна відповідальність: Завантажити