Колекторська діяльність ЦДО Інкасо заснована на професіоналізмі і законних методах збору боргів. Завдяки досвіду, зосередженості на конкретних напрямках, а також використання новітніх інформаційних і технологічних розробок у сфері надання колекторських послуг, агентство гарантує своїм Клієнтам високу ефективність роботи.

Швидкий і якісний результат забезпечує повністю автоматизований процес, інтелектуальні алгоритми для ефективного масового обдзвону: прогресивний предіктів і персональний предіктів, а також персональний багаторічний досвід кожного співробітника.

Робота з call-листами, починаючи від збору статистичної інформації та закінчуючи реалізацією динамічного додавання або видалення абонентів з обдзвону, дозволяє обробляти великий пул абонентів, тим самим покращуючи кінцевий результат.

Центр Боргових Зобов’язань Інкасо проводить повний комплекс роботи з боржником, для максимально ефективного рішення проблем в мінімально стислі терміни, який включає в себе досудове стягнення, судові процедури, виконавче провадження, а також розшук боржника і його майно.

Наші ключові переваги:

Комплексна система послуг – повний цикл необхідних кроків для вирішення питання про стягнення, враховуючи великий досвід і наявність мережі партнерських офісів в європейських країнах.

Професіоналізм – висока кваліфікація співробітників і робота, заснована на світових професійних стандартах.

Індивідуальний підхід – облік всіх нюансів і особливостей будь-якої ситуації, гнучкі і настроюються стратегії збору в залежності від продукту.

Ефективний результат – використовуємо в роботі передові технологічні розробки, інтелектуальні алгоритми, автоматизовані процеси і впроваджуємо всі нововведення.

УКРАЇНА

54 785 125

ПОЛЬЩА

32 458 152

ІСПАНІЯ

3 125 452